Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kombinovaná technika na papíře, 61 x 61 cm, rámováno, pod sklem, datováno 1934, signováno vlevo dole. Provenience: Sbírku Josefa Krále získal roku 1935 princ Franz I. Lichtenštejnský, Vídeň 1935, zámek Valtice 1942, zámek Moosham, Salzburg 1944, zámek Vaduz, Lichtenštejnsko 1945, zakoupeno na aukci Christie´s v Amsterodamu 1. dubna 2008 Liechtenstein: Majetek ze sbírky paláce Lichtenštejnů.